تبلیغات
volleyball lovers - کاله ...
volleyball lovers
بر خاک تو بوسه میزنم ... ایـــــــــــــــــــــــــران3>
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 خرداد 1391 توسط niloo | نظرات ()

کمکی تیم والیبال کاله آمل مشخص شدند 

تیم والیبال کاله آمل خود را برای حضور در مسابقات جام باشگاه های آسیا آماده می کند.


تیم والیبال کاله آمل برای حضور موفق در این دوره از مسابقات جام باشگاه های آسیا اقدام به همکاری گرفتن از برخی ملی پوشان در پست های مورد نیاز خود کرده است.
تیم والیبال کاله آمل در مسابقات جام باشگاه های آسیا در ترکیب اصلی خود از بازیکنان چون فرهاد قائمی، محمددوسوی عراقی و مهدی مهدوی به عنوان یار کمکی دعوت به همکاری کرده است.
گفتنی است، مسابقات والیبال جام باشگاه های آسیا تیر امسال در چین برگزار می شود. 


 

ادامه ی مطلب مصاحبه با پیمان اکبری

(بچه ها امشب احتمالا ادامه ی عکس های فرودگاه و فیلم فرودگاه رو براتون میذاریم !))
کاپیتان اسبق تیم ملی والیبال گفت: در خصوص عدم راهیابی تیم ملی به المپیک، کارشناسان باید انتقادهای منطقی ارائه دهند.
پیمان اکبری افزود: متاسفانه در شرایط کنونی برخی انتقادها باعث شده تا ملی پوشان و عملکرد انها به طور کامل زیر سوال برود، در صورتی که آنها نهایتا توان خود را برای حضور موفق در مسابقات انتخابی المپیک بکار گرفتند.

وی خاطر نشان کرد: والیبال ایران با بضاعتی که داشت در بهترین موقعیت برای صعود به المپیک قرار داشت شاید در دوره های بعدی شرایط به این گونه نباشد، وضعیت در ژاپن به گونه ای بود که از میان سه تیم اروپایی حاضر در این رقابت ها فقط یک تیم صربستان جزو مدعیان محسوب می شد در صورتی که در سنوات قبلی تیم هایی چون کانادا، ونزوئلا و کانادا جزو حریفان ما محسوب می شوند.

وی خاطر نشان کرد: بازیکنان تیم ایران در مسابقات انتخابی المپیک و در بازی با تیم ملی کره، چین، ژاپن بدون نقص ظاهر شدند ولی در دیگر دیدارها اتفاقاتی خاص رخ داد که این اتفاقات بخشی به تفکرات مربی و بخشی به ریاست فدراسیون مربوط می شود.

وی گفت: مهمترین ضعف و نقطه منفی در تیم ملی ایران نبود یک مربی ایران در ترکیب کادر فنی اعزامی به ژاپن بود مسئولان فدراسیون والیبال برای تیم ملی به معنای واقعی سنگ تمام گذاشتند ولی در بحث کمک گرفتن از مربی داخلی کوتاهی کردند.

وی تصریح کرد: اگر یک مربی ایرانی در کنار ولاسکو بود کمک بزرگی به ملی پوشان می کرد به طوری که در زمان باخت ملی پوشان در یک دیدار حضور پررنگ و موثر مربی ایران در ایجاد شرایط روحی مناسب برای ملی پوشان ملموس و مشهود بود.

وی خاطر نشان کرد: در ترکیب کادر فنی اعزامی به ژاپن را خولیو ولاسکو، خوآن سی چلو به عنوان سرمربی و مربی خارجی که هر 2 انگلیسی زبان هستند، حضور داشتند اعزام احمد مساجدی به عنوان مترجم حاکی از آن بود که تمامی بازیکنان تیم ملی به زبان انگلیسی تسلط کامل ندارند، پس در زمان باخت ها که به نوعی تیم از نظر روحی و روانی دچار افت می شد تیم نیاز به یک مربی ایرانی که بتواند با زبان ایرانی شرایط آنها را درک کند، داشت.

سرمربی تیم والیبال پیکان خاطر نشان کرد: از دیگر دلایل ناکامی تیم ملی در مسابقات انتخابی المپیک را می توان به انجام بازی تدارکاتی 2 روز پیش از شروع بازی ها با تیم استرالیا اشاره کرد این دیدار باعث شد تا ترس بازیکنان استرالیایی از ملی پوشان ایرانی از بین رود تا جایی که ما را از صعود به المپیک باز نگه داشتند.

وی خاطر نشان کرد: ما در طول 10 سال اخیر برای نخستین بار در ژاپن در مقابل استرالیا شکست خوردیم و این باخت در مجموع مانع از رسیدن تیم ایران به اهداف اصلی خود شد.

*جوانگرایی وقت و زمان مخصوص دارد.

اکبری ضمن اشاره به عملکرد خوب بازیکنان جوان در مسابقات انتخابی المپیک، گفت: یکی از پوئن های اصلی سیاست های کنونی فدراسیون جوانگرایی و توجه به آینده والیبال كشور است اما مسئولان باید بدانند كه اجرای سیاست جوانگرایی وقت و زمان خاص خود را دارد در یك رویداد فردی مثل "فرهاد قائمی " مافوق تصور ظاهر می شود اما این امر در تمامی رویدادها اتفاق نمی افتد ما نباید برای حضور در مسابقات انتخابی المپیك این سیاست را تجربه می كردیم.

وی تصریح كرد: در رقابت های انتخابی المپیك تیم ایران باید با تركیبی هماهنگ و با تجربه به مصاف با حریفانش می رفت و پس از این رقابت ها برای چهار سال آینده سیاست جوانگرایی را در پیش می گرفت البته در برخی مواقع حضور جوانان و جایگزینی نیروها برای ایجاد انگیزه میان ملی پوشان جزو نیازهای تیم محسوب می شود اما تغییر و تحول اساسی در تیم در چنین شرایط حساس به ضررمان تمام شد.

* روز از نو روزی از نو

كاپیتان اسبق تیم ملی والیبال اظهار داشت: در طول پنج شال اخیر مسئولان فدراسیون از هیچ تلاشی برای حضور قدرتمند تیم ملی و پیشرفت فنی آن دریغ نكردند اما اگر قرار باشد پس از این سال ها و سرمایه گذاری ها ما در ژاپن به استرالیا ببازیم این امر یعنی روز از نو، روزی از نو.

* ما باید خودمان را هم قبول داشته باشیم

پیمان اكبری گفت: متاسفانه نقطه ضعف كنونی والیبال ما این است كه خودمان قبول نداریم ولاسكو مربی بزرگی است ولی نباید به گونه ای برخورد كنیم كه هر چه وی می گوید درست و ختم كلام است این احتمال را بدهیم كه وی هم جایز الخطاست باید در كنار ولاسكو فردی باشد كه به وی اطلاعات صحیح و درست بدهد متاسفانه از بدو ورود ولاسكو به تهران اطلاعات ارائه شده به وی اشتباه بود به همین دلیل برداشت هایش از والیبال ایران تا حدودی اشتباه است.

* تیم ملی ب ساختار خاصی ندارد

وی گفت: به نظر من از هم اكنون مسئولان باید به معنای واقعی برای المپیك 2016 برنامه ریزی های خود را آغاز كنند نباید به این موضوع كه دارای 2 تیم ملی بزرگسالان به نام های تیم الف و ب هستیم اكتفا كرد زیرا در شرایط كنونی به هیچ عنوان برنامه ای خاص برای ایجاد انگیزه برای تیم ملی ب وجود ندارد بلكه مسئولان باید برای این تیم هم ساختار مشخصی را در نظر گرفته و تعریف كنند ویكسری مسابقات و برنامه های خاص را برای تیم ملی ب در نظربگیرند.

* نباید نقاط ضعف بسیار ریز، زحمات را هدر دهد

اكبر اظهار داشت : با توجه به استعدادهایی در ایران و برای رشته والیبال وجود دارد ما می توانیم در تورنمت های بزرگ وحساس موفق باشیم مسئولان فدراسیون تا كنون زحمات زیادی برای رشد والیبال كشیده اند اما به خاطر نقاط ضعف بسیار ریز این زحمات چندین ساله زیر سوال می رود.

* گردهمایی بزرگان والیبال و رفع مشكلات كوچك

وی تصریح كرد: برای رفع نقاط ضعف ریز كنونی كه مانع از المپیكی شدن ماشد باید بزرگان و كارشناسان ماهر والیبال گردهم آمده و مسائل مختلف را بررسی كنند و راهكارهای خاص خود را برای رفع مشكلات كوچك موجود ارائه دهند.


درباره وبلاگ
ســــــــــــــــــــــــــــــــــلام !!
من فاطمه و دوستم نیلوفر عاشق والیبالیم . 15 سالمونه . تصمیم گرفتیم این وبلاگو بسازیم فقط و فقط واسه عشق به والیبال ... امیدواریم بهتون خوش بگذره !!! نظر یادتون نره ... میتونید جواب نظراتونو زیرش بخونید
مرســــــــــــــــــــــــــــی
آخرین مطالب
نظر سنجی
ب نظر شما پرطرفدارترین بازیکن تیم ملی کدوم گزینه هست ؟نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ

ساخت كد آهنگ

ساخت كد موزیک آنلاین