volleyball lovers
بر خاک تو بوسه میزنم ... ایـــــــــــــــــــــــــران3>
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 20 شهریور 1391 توسط niloo& fatomeh | نظرات ()

ولاسكو: این برد تقدیم به همه بانوان ایران/ فدراسیون پیشنهاد دهد، بررسی می‌كنم

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خولیو ولاسكو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در نشست خبری خود صحبت‌هایش را با تشكر از مردم، بازیكنان و همه كسانی كه برای تیم ملی والیبال زحمت كشیدند آغاز كرد و گفت: باید در ابتدا این پیروزی را به همه كسانی كه برای ما زحمت كشیدند و از ما حمایت كردند، تبریك بگویم. این برد تقدیم به تمام زنان ایرانی كه والیبال ایران را دوست دارند. به نظر من در حضور پرشور هواداران والیبال باید بانوان هم حضور داشته باشند، چراكه والیبال یك ورزش خانوادگی است و در آن بوی خشم، جنگ و بی‌ادبی وجود ندارد. من در تمام كشورهای زیادی كه در آنها كار كردم، حضور پررنگ بانوان را در كنار والیبال دیده‌ام و باید این شرایط در ایران نیز وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: والیبال ایران در حال ورود به تاریخ جدیدی است. ما تغییر بزرگی نیاز داشتیم و آن تغییر را انجام دادیم و حالا برای اینكه وارد محدوده تیم‌های جهانی شویم و در آن بدرخشیم به تغییر بزرگتری نیاز داریم. این تغییر با آمادگی كامل و عملكرد خوب در لیگ جهانی به دست خواهد آمد.

ولاسكو با اشاره به عملكرد بازیكنانش به خبرنگاران گفت: نمی‌دانم چطور باید بگویم اما به داشتن این بازیكنان افتخار می‌كنم. آنها مرا مغرور كردند. وقتی كه فهمیدند باید تغییر بزرگی در بازی ایجاد كنیم، تلاش كردند و با توان خودشان باعث ایجاد این تغییر شدند. این پیروزی و این برد فقط برای این تیم نیست، صعود به لیگ جهانی نتیجه تلاش همه مربیان، همه ملی‌پوشان كنونی، همه ملی‌پوشان پیشین و حتی بازیكنان تیم ملی ب كه در ویتنام نایب قهرمان شدند، است. باید این ذهنیت را در ایران ایجاد كنیم كه این پیروزی‌ها انفرادی نیست و با تلاش و درخشش یك تیم به دست می‌آید.

در این هنگام یكی از پیشكسوتان والیبال ایران با تشكر از ولاسكو، یك عكس یادگاری و یك بسته پسته كه سوغات منحصر به فرد ایران در بیان خارجی‌ها محسوب می‌شود به او تقدیم كرد.

در ادامه یكی از خبرنگاران درباره قرارداد ولاسكو از او پرسید كه وی بیان كرد: وقتی در ژاپن بودم، با آقای داورزنی صحبت كردم و به او گفتم پس از بازی‌های مقدماتی برای حضور در لیگ جهانی نیاز به استراحت طولانی دارم. باید به خانواده و دخترم و نوه‌هایم برسم. من زمان طولانی از آنها دور بودم و حالا می‌خواهم با كمی استراحت از شرایط كنونی بیرون بیایم. البته فراموش نكنید كه جدا از ایتالیا، دوستان زیادی در آرژانتین دارم كه باید به آنها برسم. درباره قرارداد هم باید بگویم كه در ابتدا فدراسیون ایران باید به من پیشنهاد بدهد كه من آن را بررسی كنم.

ولاسكو درباره چگونگی اهداف خود در ایران گفت: وقتی به ایران آمدم فدراسیون درباره مسابقات آسیایی، المپیك و لیگ جهانی با من صحبت كرد، متاسفانه المپیك را تنها با یك ست از دست دادیم، اما خوشحالم كه سهمیه لیگ جهانی را به دست آوردیم. كار ما تمام نشده، باید بتوانیم همین موفقیت‌ها را تكرار كنیم. برای مسابقات مردان آسیا در قطر نیز كار آسانی در پیش نداریم. فكر می‌كنم نیاز به برنامه‌ریزی بیشتری است. به هرحال ما در قسمتی از روابط بین‌الملل وارد شدیم و باید در عمل خیلی از مسائل را نشان دهیم. تنها توضیح دادن درباره موضوعات مختلف كفایت نمی‌كند.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به سوالی درباره اهدافش در لیگ جهانی گفت: لیگ جهانی هم شرایط خاص خودش را دارد، ما نیازمند چیزهای جدیدی هستیم، از جمله اینكه به كار سخت عادت كنیم و به غذاهای بین‌المللی و دوری از خانواده و فشار تمرینات زیاد. باید ببینیم كه گروه‌بندی ما در لیگ جهانی با چه تیم‌هایی است. اگر با تیم‌های قوی‌تری، روسیه و برزیل همگروه بشویم كار به مراتب سخت تر است و اگر با تیم‌های كره‌جنوبی و تیم‌های ضعیف‌تر در یك گروه بیفتیم شاید امید بیشتری برای حضور مستمر در لیگ داشته باشیم. قطعا حتی اگر در یك دوره نتوانستیم در لیگ بمانیم، در بازی‌های انتخابی مثل همین فینالی كه با ژاپن داشتیم حضور مستمر در لیگ جهانی داشته باشیم.

ولاسكو درباره همكاری با سیچلو نیز تاكید كرد: همانطور كه در خبرها می‌دانید، سیچلو با یك تیم باشگاهی ایتالیا قرارداد بسته اما این مربوط به زمانی است كه ما در خدمت تیم ملی نیستیم و من قطعا از حضور سیچلو استفاده می‌كنم. اما فعلا كادرفنی تیم ملی نیاز به استراحت دارد و امیدوارم بخواهم به آرژانتین برگردم زیرا مدت‌هاست در خدمت تیم ملی بودم.

ولاسكو درباره بازیكنان تیم ملی نیز بیان كرد: فلسفه بازیكنان برای من خیلی طولانی است و شاید زمان كافی نباشد كه من آن را باز كنم. اما ذهنیت من در ایران اینگونه شده كه در ایران اسم داشتن خیلی مهم است. همیشه بازیكنان فكر می‌كردند وقتی اسم دارند در هر شرایط خوبند. از طرف دیگر نیز هر بازیكن جوانی كه اسم ندارد، مجرم تیم خواهد بود. به این دلیل كه اسم ندارد مقصر می‌شود و به همین دلیل رشد هم نخواهد كرد. در فرصتی كه داشتم به این موضوع نیز رسیدم كه برخی از مربیان از این اسم‌های بزرگ نیز می‌ترسند، اما من با این روش پیش رفتم كه به همه بازیكنان بزرگ احترام بگذارم اما به آنها نیز بگویم باید نشان دهم كه بزرگ‌اند و می‌توانند كارهای بزرگ انجام دهند.

وی ادامه داد: همیشه كاری كرده‌ام كه بازیكنان خودشان را نشان دهند كه می‌توانند بهترین باشند. شاید اشتباهی نیز مرتكب شدم اما از همین اشتباه‌ها نیز استفاده كردم تا نگاه بهتری به تیم داشته باشم. اما همیشه تاكیدم این بوده كه اگر یك بازیكن اسم بزرگ دارد، باید نشان بدهد كه خودش هم بازیكن بزرگی است. در این مدت نیز برخی بازیكنان نامدار بودند و نمی‌خواهم اسمی از آنها ببرم، فهمیدند كه تنها اسم‌شان كارساز نیست و باید خودشان را تغییر دهند.

وی در پایان كنفرانس نیز به لیگ جهانی اشاره كرد و گفت: در لیگ جهانی نیاز به گروه بزرگی از بازیكنان داریم كه باید تلاش كنند و به تیم كشورشان كمك كنند. همه ملی‌پوشان را فرا می‌خوانم اما همه باید بدانند كه هیچ جایگاه ثابتی در تیم ندارند و باید مبارزه و تلاش كنند.نادی: آرزوی من ماندن ولاسکو در تیم ملی است

کاپیتان تیم ملی والیبال گفت: صعود به لیگ جهانی از بهترین روزهای زندگی ام بود.

به گزارش ایلنا، علیرضا نادی پس از صعود والیبال ایران به لیگ جهانی در جمع خبرنگاران اظهارداشت: بچه ها در بازی برابر ژاپن خیلی خوب بازی کردند و علت آن هم این بود که از قبل با نقاط ضعف و قوت تیم ژاپن آشنا بودیم. امیدوارم در لیگ جهانی نماینده شایسته‌ای باشیم و یقین داشته باشید تیم ملی والیبال ایران تنها برای حضور در این مسابقات راهی لیگ جهانی نمی‌شود.

وی در خصوص نیازهای والیبال ایران برای حضور در لیگ جهانی نیز گفت: آرزوی من ماندن ولاسکو در تیم ملی است. از مسئولین تقاضا دارم این خواسته والیبال را محقق سازند. دومین نیاز ایران در لیگ جهانی بازی‌های تدارکاتی که ولاسکو در این زمینه نیز می‌تواند بازی‌های خوبی تدارک ببیند. قبل از حضور ولاسکو جزو بهترین تیم‌های آسیا بودیم اما اکنون علاوه بر قهرمانی به لیگ جهانی راه یافتیم. ولاسکو تاثیر زیادی در کسب این عنوان‌ها دارد.

سرگروه تیم ملی والیبال درباره امکانات والیبال ایران و اختلاف سطح آن با والیبال دنیا گفت: باید امکانات ایران تقویت شود تا ما در لیگ جهانی با قدرت از اعتبار والیبال ایران دفاع کنیم.

وی در پایان با ابراز گلایه از برخی اظهارنظر ها در مورد پیروزی تیم ملی والیبال ایران در برابر ژاپن گفت: ژاپن تیم ضعیفی نبود بلکه ایران خیلی قدرتمند شده است. در گذشته ما آرزو داشتیم  از این تیم یک ست بگیرم اما اکنون ژاپنی‌ها در آرزوی کسب یک ست از تیم ما هستند.سلاااام بچه ها . خبر فوررری.امشب ساعت دوازده و نیم قراره شبکه 5 والیبالیستارو بیااارن.البته  مطمئن نیستما.ینی منبع موثق نیستشولی شما یه چکی بکنید . (مرسی از سحر جون ک خبر داد) 

آهان راستی ی زحمتی ام براتون داشتم.هر کی که برنامه رو دیدو امکان ضبط کردنشو داشت بی زحمت ضبطش کنه .ممنونم بچه ها . شبتون بخیر
درباره وبلاگ
ســــــــــــــــــــــــــــــــــلام !!
من فاطمه و دوستم نیلوفر عاشق والیبالیم . 15 سالمونه . تصمیم گرفتیم این وبلاگو بسازیم فقط و فقط واسه عشق به والیبال ... امیدواریم بهتون خوش بگذره !!! نظر یادتون نره ... میتونید جواب نظراتونو زیرش بخونید
مرســــــــــــــــــــــــــــی
آخرین مطالب
نظر سنجی
ب نظر شما پرطرفدارترین بازیکن تیم ملی کدوم گزینه هست ؟نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ

ساخت كد آهنگ

ساخت كد موزیک آنلاین

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic