volleyball lovers
بر خاک تو بوسه میزنم ... ایـــــــــــــــــــــــــران3>
نوشته شده در تاریخ شنبه 30 اردیبهشت 1391 توسط niloo | نظرات ()

 بچه ها سلام

امروز حال و هوام یه جور دیگه س 

پایینو بخونین و نظرتونو بگین از دکتر شریعتی هس :

 خداوندا
از بچگی به من آموختندهمه را دوست بدارم

حال که بزرگ شده ام

و

کسی را دوست می دارم

می گویند:

فراموشش کن !

ادامه ی مطلبم بخونین !:ادامه مطلب
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 28 اردیبهشت 1391 توسط niloo | نظرات ()

سلام !اومدم که زود برم  

 

 

واسه تون مصاحبه میذارم ادامه ی مطلب :

 ادامه مطلب
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 27 اردیبهشت 1391 توسط fatome | نظرات ()
مسابقات برلین مانعی برای سفر كوبا به تهران

كوبایی ها به علت شركت در رقابت های انتخابی المپیك برلین نمی توانند در دهه اول خرداد به تهران بیایند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، علی رغم اینكه كلیه امور مربوط به دریافت ویزای ایران برای تیم ملی كوبا انجام شد و فدراسیون والیبال این كشور لیست اسامی صدور ویزا را به ایران ارسال كرده بود، پس از اینكه فدراسیون جهانی والیبال اعلام كرد، تیم ملی كوبا برای شركت در رقابت های انتخابی المپیك می بایست 19 خرداد به برلین آلمان رود و برای كسب سهمیه المپیك آخرین شانس خود را بیازماید، رئیس فدراسیون كوبا با ارسال نامه ای به همتای ایرانی خود ضمن عذر خواهی از ایران، اعلام كرد به علت مشكلات اخذ ویزای شینگن از سفارت آلمان در هانوی پایتخت كوبا، تیم ملی این كشور نمی تواند پس از مرحله اول لیگ جهانی برای برگزاری چند دیدار دوستانه در دهه اول خرداد به تهران سفر كند.

وی با ابراز امیدواری برای صعود تیم ایران به المپیك لندن در مسابقات انتخابی ژاپن تصریح كرد: امیدوارم در آینده و قبل از آغاز بازی های لندن در صورت صعود تیم كوبا اردوی تداركاتی و دیدارهای دوستانه در تهران برگزار شود. 
گفتنی است، مسابقات والیبال انتخابی المپیک 2012 لندن در آلمان از 19 خردادماه با حضور چهار تیم آلمان، کوبا، جمهوری چک و هندوستان به مدت سه روز برگزار خواهد شد.

سلاام بچه ها !!!! خوبین ؟؟!! دلم براتون تنگ شده بود  از دست این درسا ... دیگه ببخششید این آپ خیلی هول هولکی شد . ایشالا جبران میکنم تپل   شیـــــــــــــــــــــــــــــره تیم ملی ایــــــــــران 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 26 اردیبهشت 1391 توسط niloo | نظرات ()

بچه ها سلام یکی از دوستامون یه مشکلی پیدا کرده واسه برطرف شدن مشکلش همه یه آیه الکرسی بخونین مرسی  از دلای پاک و مهربونتون ! 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 26 اردیبهشت 1391 توسط niloo | نظرات ()

سلام بچه ها!!!!

خوبین ؟

یه مصاحبه از محمد موسوی عراقی میذارم براتون(باتشکر از محمد و علیرضا در وب افسانه كشتی كج اندرتیكر و ورزش فرهنگی والیبال)

محمدموسوی عراقی دفاع وسط تیم ملی :

با توجه به تمرینات حرفه ای و سطح بالایی كه در طول ماههای اخیر انجام دادیم از نظر شرایط فیزیكی فنی به 70 الی 80 درصد آمادگی رسیده ایم در صورتی كه برخی اشكالات ریز تكنیكی و تاكتیكی هم بر طرف شود به طور قطع تیمهای مطرح و قدرتهای برتر جهان نمی توانند به راحتی ما را شكست دهند.

وی در پاسخ به این سؤال كه آیا این صحبت شما فقط یك ادعای بزرگ محسوب می شود یا خیر؟ گفت:‌ نباید بیان واقعیت ها را ادعا تلقی كرد، ما در مسابقات جهانی و بازیهای تداركاتی ثابت كردیم كه می توانیم مقابل برترین بازیكنان و تیمها نتایج قابل قبول و خوبی را كسب كنیم، در صورتی كه وضعیت اعزام تیم ملی به چك و هلند هم مشخص شود و ما بتوانیم در مقابل تیمهای ملی 2 كشور مذكور هم بازی كنیم می توان گفت كه به اوج آمادگی رسیده و كادر فنی می تواند به خوبی وضعیت فنی تیم را محك بزند.
 

دفاع وسط تیم ملی والیبال در ادامه گفت: در سفری كه به كشورهای اروپایی داشتیم توانستیم تیمهای قدرتمند صربستان، بلغارستان، استرالیا را شكست دهیم، البته اسلونی هم جزو تیمهایی بود كه مقابل تیم ایران مغلوب شد، اما اسلونی جزو تیمهای درجه 2 اروپا محسوب می شود و ما فراتر از آنها هستیم تیم ملی والیبال ایران در حال حاضر شكست تیمها درجه یك قاره سبز را هم در كارنامه خود به ثبت رسانده است.

*در المپیك حرف برای گفتن داریم

موسوی عراقی در ادامه گفت: در صورتی كه بتوانیم نقاط ضعف تاكتیكی و فنی كه در پیكارهای جام جهانی ژاپن داشتیم را به طول كامل بر طرف كنیم به المپیك 2012 صعود كرده و در این مسابقات مقابل حریفان المپیكی حرف برای گفتن داریم به هیچ عنوان برای رقبا زنگ تفریح نیستیم و باید منتظر نتایج شگفت انگیز ایران در لندن باشید.

*دیگر نگران حضور نیروهای جوان نیستم

وی در خصوص تركیب جوان حاضر در میان ملی پوشان تیم (الف) اظهار داشت:‌روز اول وقتی نام بازیكنان دعوت شده به این مرحله از اردوی تداركاتی رادیدم با توجه به نبود نام برخی از با تجربه ها به خصوص در پست دریافت نسبت به سرنوشت تیم ملی در مسابقات انتخابی المپیك نگران شدم، احساس می كردم حضور بازیكنان كم تجربه در مسابقاتی كه از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است تا حد قابل توجهی ترس برانگیز است، اما خوشبختانه در طول تمرینات و بازیهای تداركاتی آنها با عملكرد سطح بالا و انگیزه قوی نشان دادند كه می توانند هم پای با تجربه ها برای تیم ملی و رسیدن به اهدافش تلاشكنند.

وی تصریح كرد: وقتی برای اولین بار در زمان زوران گائیچ به جای بزرگان به تركیب اصلی تیم ملی دعوت شدم در طول مسابقات با ترس زیاد به مصاف حریفان می رفتم به طوری كه ما در مسابقات آسیایی جاكارتا به سختی مقابل تیم های درجه سه قاره بازی كرده و نتیجه می گرفتیم اما به مرور زمان وضعیت بهتر بود اما در شرایط كنونی بازیكنان جوان و تازه وارد ها به هیچ عنوان همانند گذشته ما نیستند آنها فراتر از انتظار ظاهر شده اند اما نباید استرس آنها برای حضور در مسابقات رسمی و سنگینی را نادیده گرفتند كه به طور قطع این مسئله مورد توجه ولاسكو خواهد بود.

**تازه واردها بیشتر از ما تمرین می كنند

موسوی گفت: خوشبختانه در حال حاضر هماهنگی بازیكنان با پاسورها در اجرای تاكتیك ها بسیار عالیست آنها برای رسیدن به این شرایط حتی پس از پایان ساعات تمرینی سالن را ترك نكرده و تمرین خود را با پاسورها ادامه می دهند انگیزه آنها برای حضور موفق در مسابقات انتخابی المپیك بسیار بالاست و این امر تاكنون آنها را به اهدافشان رسانده است.

**به ركورد زنی هایمان ادامه می دهیم

وی یادآور شد: تیم ملی والیبال ایران در سال گذشته توانست با كسب عنوان قهرمانی در مسابقات قهرمانی قاره آسیا و راهیابی به جان جهانی ركورد زنی داشته باشد امسال هم می خواهیم با صعود به مسابقات المپیك 2012 روند ركورد زنی هایمان را دنبال كرده و با این كار مردم ایران زمین را خوشحال كنیم.

سیاست همیشگی پارك را نمی بینیم و نمی شنویم

دفاع وسط تیم ملی در خصوص جنگ روانی ایجاد شده از سوی سرمربیان تیم های حاضر در مسابقات انتخابی المپیك و پارك سرمربی تیم ملی كره اظهار داشت: كری خوانی پیش از شروع مسابقات بخشی از ورزش محسوب می شود و ما به این عادت داریم پارك یكی از مربیانی است كه ایجاد جنگ روانی و تبلیغاتی جزو سیاست هایش محسوب می شود من در سال 1384 در تركیب تیم ملی كه به سرمربیگری پارك هدایت می شد حضور داشتم وی پیش از هر بازی سعی در ایجاد تشنج در جو روانی حامن داشت به طوری كه در پیكارهای جام ملت هایی كه در تهران برگزار شد هم سعی داشت با در دست گرفتن مطبوعات روحیه تیم ملی را تخریب كند كه خوشبختانه موفق نشد و ما سه بر یك بازی با كره را بردیم.

**تلویزیون های ورزشی ژاپن فقط در مورد ایران حرف می زنند

موسوی تصریح كرد: هرچه به زمان برگزاری مسابقات انتخابی المپیك نزدیك تر می شویم تبلیغات تیم ها و حریفان هم بیشتر می شود در حال حاضر تمامی تلویزیون های ورزشی كشور ژاپن در مباحث والیبالی خود فقط در خصوص تیم ملی ایران صحبت می كنند آنها با آنالیز دقیق سعی در شكست ما دارند اما نمی توانند كه ما فقط به قهرمانی و صعود به المپیك فكر می كنیم.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 24 اردیبهشت 1391 توسط fatome | نظرات ()
اسامی تیم ملی والیبال ایران اعلام شد

خو لیو ولاسكو اسامی بازیكنان تیم ملی والیبال ایران را برای شركت در رقابت های انتخابی المپیك اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در فاصله 19 روز مانده به آغاز رقابت های انتخابی المپیك در توكیو ژاپن خولیو ولاسكو سرمربی تیم ملی والیبال اسامی 20 بازیكن را به منظور معرفی به فدراسیون جهانی والیبال برای شركت در مسابقات مذكور اعلام كرد:


1- سعید معروف
2- مهدی مهدوی
3- محمد وادی
4- امیر غفور
5- رضا قرا
6- شهرام محمودی
7- علیرضا نادی
8- محمد موسوی
9- پیمان كریمی
10- سعید مصطفی وند
11- حمزه زرینی
12- فرهاد قائمی
13- پوریا فیاضی
14- مجتبی میرزا جانپور
15- علیرضا مباشری
16- محمد حسن صنوبری
17- علیرضا جدیدی
18- محمدرضا سلیمانی
19- فرهاد ظریف 
20- یاشار شاهینی

لازم به ذكر است در پایان تمرینات تیم ملی و قبل از سفر به ژاپن 12 بازیكن از بین 20 بازیكن اعلام شده توسط كادر فنی انتخاب و به فدراسیون جهانی والیبال معرفی می شوند.

خوبین بچه ها ؟؟؟ ببخشید این چن وقته کمتر آپ والیبالی میکنیم . هم خیلی خبر مهمی نیس هم مگه این درسا میذارن ؟؟؟ به هر حال ...دعا کنید امتحانامونو خوب بدیم ایشالا تابستون جبران میکنیم 
نوشته شده در تاریخ شنبه 23 اردیبهشت 1391 توسط niloo | نظرات ()

امروز و خیلی دوست دارم :  

  

کاشکی می شد بهت بگم چقد صداتو دوست دارم چقد مثل بچگیام لالاییاتو دوست دارم سادگیاتو دوست دارم خستگیاتو دوست دارم چادر نماز و زیر لب خدا خداتو دوست دارم کاشکی رو تاقچه دلت آینه و شمعدون می شدم .... ( بچه ها دلم واسه خیلی از مامانا تنگ شده )

   

و سکوت چه قدر زیباست وقتی حرفها از توضیف مادر عاجزند
 

شعر سرو رو براتون میذارم  از فریدون مشیری!ادامه مطلب
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 21 اردیبهشت 1391 توسط niloo | نظرات ()
این مطلب رمزدار است، جهت مشاهده باید کلمه رمز این مطلب را وارد کنید.نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 21 اردیبهشت 1391 توسط niloo | نظرات ()

سلام !یه سری عکس واسه تون میذارم امیدوارم دوسشون داشته باشین :دی

بچه ها اگه میخواین دردو دل بالا رو بخونین بگین رمزشو بهتون بگم !

 13062031475521905164.jpg 

به به کاپی !چه لبخند ملیحی!!!!

 

ایول آقا آرش! دلمون واسه ت تنگ شده بود!!!!!

 

ا؟ا؟ خودتی؟ بابا خوش تیپ!

 

 

به چه چیز می اندیشی؟ به چه چیز می نگری؟

 به به به به ! چه عجب محمد کاظم خان! دلمون واسه تون تنگ شده بود چه جور!(*دماغاتون تو حلقم -فاطی)

 این چن تا ام از طرف من واسه حسن ختام . بخندید یکم (فاطی)


جای آرش خالی 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 19 اردیبهشت 1391 توسط niloo | نظرات ()

سلام بچه ها !

الان مدرسه م و دارم به کمک  یکی از دوستام  این پستو میذارم  

عرب ها به مایاد دادند به خوراک خود غذا بگوییم در حالی که در زبان عربی غذا به معنای پسماند شتر است آدم ها را نفر بگوییم در حالی که شتر را  را در زبان عربی با نفر شمارش میکنند به مایاد دادند صدای سگ را پارس بگوییم در حالی که پاارس نام کشور عزیزمان است

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید

بچه ها دلم واسه تون خیلی تنگ شده خیلی زیاد :

دل عجب موجود سخت جانی ست

هزار بار تنـگ میشـود،میشکند،میسوزد،میمیرد!و باز هم می تپـد

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net كلیك كنید

دوستم :

برای اشتباه کردن انسان باشید

و برای بخشیدن خدا . . .
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 18 اردیبهشت 1391 توسط fatome | نظرات ()
سلام به همگی . 
امروز تولد داریم !!!!  امروز هیجدهم تولد یکی از بهترین دوستامونه . یکی که خیلی دوسش داریم . تولد مهزاد جونه  مهزاد عزیزم تولدت حسسااابی مبارک باشه . ایشااالا 120000 سال با خوبی و خوشی زنده باشی و به همه ی آرزوهای قشنگت برسی 
 
پشت هر کوه بلند 
سبزه زاریست پر از یاد خدا 
و در آن باغ کسی میخواند :
که خدا هست دگر غصه چرا 
آرزو دارم خورشید رهایت نکند 
غم صدایت نکند 
ظلمت شام سیاهت نکند 
و تورا از دل آن کس که تبش در تن توست 
حضرت دوست جدایت نکند 
تولدت مبارک مهزاد جونم 

خب بچه ها ... خیلی وقته یه تولد درس حسابی نگرفتیم . امروز باید همگی بترکونید !!!! 
بفرمایید وسط جشن شروع شد !!! 
تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید

دست دست. نبینم نشسته باشینا !!! اون عقبیا !! بیاین جلو 
تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری پنجم www.pichak.net كلیك كنید

خب حالا بریم سراغ کیک  نوش جان 

بریم سراغ کادوها 


این از طرف بچه های وب 


اینم از طرف من و نیلو 

تولدت حساابی مبارک باشه
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 17 اردیبهشت 1391 توسط fatome | نظرات ()
بازیکنان کاله به AVC معرفی شدند 

بازیکنان تیم والیبال کاله مازندران برای حضور در رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا به کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) معرفی شدند. 
مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا از دهم تیرماه به مدت 9 روز (18 تیر) در شانگهای چین برگزار می شود که پنج روز نخست دور مقدماتی، یک روز استراحت و سه روز آخر نیز مراحل نیمه نهایی و نهایی این رقابت ها خواهد بود. 

تیم والیبال کاله مازندران که با قهرمانی در لیگ برتر والیبال سال 90 جواز حضور در رقابت های قهرمانی باشگاههای مردان آسیا را به دست آورد، به عنوان نماینده ایران با 12 بازیکن در این رقابت ها شرکت می کند.

فدراسیون والیبال ایران اسامی 19 بازیكن كاله را برای شركت در این رقابت ها به كنفدراسیون والیبال آسیا معرفی كرد كه كادر فنی می بایست تا زمان اعزام تیم به چین 12 نفر آنها را به عنوان نفرات نهایی تیم كاله مازندران برای شركت در رقابت های باشگاههای مردان آسیا انتخاب و معرفی كند.

اسامی 19 بازیكن معرفی شده به قرار زیر است:
فرهاد قائمی، میلاد عبادی پور، مجتبی میرزاجانپور، میرسعید معروف، حسام بخششی، عادل غلامی، حمزه زرینی، محمد موسوی عراقی، علیرضا نادی، آرش صادقیانی، شهرام محمودی، فرهاد نظری افشار، مهدی مهدوی، وحید سید عباسی، مهدی رنجبر، عبدالرضا علیزاده، رضا قراء و علی حسینی. (تیم ملی دیگه ... ) 

همچنین حسن منصوری به عنوان سرپرست، بهروز عطائی (سرمربی)، محمد شریعتی (کمک مربی)، قاسم نائیچی به عنوان تمرین دهنده ، مهرداد مهرانپور به عنوان آنالیزور  و دکتر فرهادی به عنوان پزشک تیم والیبال کاله را همراهی خواهند کرد.


تلاشی ستودنی ...

مهدی مهدوی و حمزه زرینی به تمایل خود تمرینات آماده سازی را دو روز زودتر از تیم ملی والیبال آغاز کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، اردوی تیم ملی الف ایران از فردا دوشنبه با حضور 15 بازیکن آغاز خواهد شد. 
مهدوی و زرینی بعد از سفر به سه کشور اروپایی و حضور در هفت دیدار تدارکاتی در این سفر، دو روز زودتر تمرینات خود را با تیم ملی ب شروع کردند تا میزان آمادگی فیزیکی خود را برای مسابقات انتخابی المپیک 2012 لندن که خردادماه در ژاپن برگزار خواهد شد، حفظ کنند.

تیم ملی والیبال کشورمان فردا دوشنبه اردوی آمادگی خود را در تهران آغاز می کند و قبل از اعزام به ژاپن نیز شش دیدار تدارکاتی دیگر با جمهوری چک و کوبا برگزار می کند. 
این تیم 25 اردیبهشت ماه برای برگزاری سه دیدار تدارکاتی با تیم ملی والیبال چک، عازم این جمهوری می شود تا به مدت شش روز علاوه بر دو بازی دوستانه ، تمرینات آماده سازی خود را در جمهوری چک پیگیری کند.


در گفتگو با علیرضا نادی 

خبرگزاری ورزش والیبال :علی رضا نادی ملی پوش تیم ملی والیبال امیدوار است ایران المپیکی شود او که سومین مسابقه انتخاب المپیک را تجربه می کند ,دلش میخواهد با سهمیه المپیک به تهران برگردد ,هر چند او می داند هم تیمی هایش کار سختی در توکیو دارند کاپیتان تیم ملی والیبال  که یک بار پرچم داری کاروان ایران در بازی های آسیایی گوانگ ژو را از دست داد,بدش نمی آید در افتتاحیه المپیک با پرچم ایران رژه برود.


اردو های اروپا چطور بود ؟

بازی های تدارکاتی در اسلوونی ,صربستان وبلغارستان خیلی مثمر ثمر بود چرا که ما با ترکیب اصلی این تیم ها بازی کردیم ,در واقع با این بازی ها تیم ما محک جدی خورد فکر می کنم ولاسکو هم ترکیب اصلی تیمش را شناخت و با این شرایط دست او باز شد .


یعنی این بازی ها برای بچه ها خوب بود و هم برای ولاسکو ؟

درست است ,امیر غفور کمی مصدوم است و ولاسکو به رضا قرا فرصت داد تا خودش را نشان دهد , میرزا جانپور هم با بازی هایش خودنمایی کرد ,در واقع  بازیکنان می خواستند خودشنان را به سرمربی ناشن دهند بنابراین  باریسکی که می کردند بازی هایی در سطح بالا رقم خورد ولاسکو هم با شناختی که از بازیکنان به دست آورد کارش برای تعیین ترکیب تیم برای زیر گروه المپیک راخت تر شد 


انگار که بازی های تدارکاتی تیم را خیلی جلو انداخته ؟ 

فدراسیون همه جوره تلاش کرد تا بازی های خوبی را برای تیم ردیف کنید سفر به اروپا برای ما خیلی سخت است اما فدراسیون آن را درست کرد هرچند تیم ما هم در دنیا شناخته شده است  اما برای سفر و بازی  با بقیه کشور ها  مشکل داریم , با این خال بازی هایی که تا به حال  انجام دادیم  خیلی برای ما تاثیر گذار بود , به هرحال آمدن تیم های دیگر به ایران برای ما خیلی خوب است چرا که یک بازی به اندازه ی صد ساعت تمرین ارزش دارد .


حالا که با کوبا به تهران می آید;در خواب هم بازی با کوبا آن هم درتهران را نمی دیدید .

اگر کوبا با ترکیب اصلی اش بیاید خیلی عالی و تاثیر گذار است ,البته تیم ما هم بعد از جام جهانی در دنیا شناخته شده است ,درست است که کوبا تیم فوق العاده ای است اما ایران هم بهترین تیم فنی آسیا ست ,شاید امکانات ما به حد ژاپن و چین نرسد 


با شرایطی که تیم دارد ,فکر می کنید در ژاپن چه نتیجه ای بگیرید ؟

حفظ این شرایط خیلی سخت است به هرحال بازی در میدان رسمی تو کیو فرق میکند ,چرا که همه تیم ها برای المپیک میجنگند ,تعداد سهمیه ها کم است و همین کار را سخت تر  می کند  ,ما هم سعی می کنیم پیروز شویم اما مردم باید بدانند هیچ تیمی برای باخت به ژاپن نمی ـید , همه تدارک دیده اند ,حتی بیشتر از ما بازی ها ی بیشتری انجام داده اند ,با این حال  ما هم با غیرتی که نشان داده ایم و زحماتی که کشیده ایم ,انشا الله  حقمان را میگیریم 


ولاسکو ایمان دارد که تیم با قهرمانی سهمیه المپیک را می گیرد .

هدف فدراسیون سهمیه المپیک است و ولاسکو  هم این قول را داده او طبق قولی که داده باید تیم را به المپیک ببرد,اما واقعیت چیز دیگری است ما باید خیلی تلاش کنیم  برای  فهرمانی و سهمیه المپیک  هم با همه ی شرایط می جنگیم و المپیکی می شویم اگر چه میزبان  با امکانات و شرایطی را می چیند که به نفع خودش باشد حتی ساعت مسابقه را هم جزو شرایط سخت  به حساب می آید , آن هم ژاپن که از نظر زمانی جلوتر از ماست من که برای سومین بار رقابت های زیرگروه المپیک را تجربه میکنم , امیدوارم  این بار والیبال به المپیک برود.


هنوز پرچمدار کاروان ایران در المپیک انتخاب نشده آنها بدشان نمی آید , با سهمیه والیبال پرچمداری را هم به کاپیتان این تیم را بدهند ,حودت چه می گویی ؟

لطف مسئولین است  اگر والیبال سهمیه بگیرد تنها رشته ی تیمی است ک به المپیک می رود ,به نظر من فرقی نمی کند که پرچم دار چه کسی باشد ,تنها  او باید نشان دهد که ایران کشور بزرگی است ,آن هم با اخلاق و رفتار و منش خود .


دوست دارید پرچمدار کشور باشید ؟

آرزوی قلبی من است . در گوانگ ژو هم قرار بود پرچم دارباشم اما پی آن را نگرفتم چرا که موفقیت تیم ملی برایم مهم تر بود ,اگز در لندن پرچمدار شوم ,خیلی خوشجال می شوم


منبع : www.volleyball-forum.ir 
نوشته شده در تاریخ جمعه 15 اردیبهشت 1391 توسط niloo& fatomeh | نظرات ()
سلااام بچه ها !!! خوبین ؟!! 
جاتون خالی اینجا یه بارونی میاد!!! من دو دقه رفتم زیرش وایسادم اومدم تو آب ازم میچکید . خیلی قشنگه  
بگذریم 
ببخشید چن روزه آپ والیبالی نکردیم . امروز اومدم جبران کنم 

درخواست کوبا از ایران 
امروز صبح جمعه فدراسیون والیبال کوبا طی نامه ای از فدراسیون والیبال ایران در خواست کرد که برای برگزاری چند دیدار تدارکاتی در تاریخ 22 تا 29 می(میشه دوم تا هفتم خرداد) به تهران بیاد . کوبایی ها در این نامه ضمن تبریک به ایران برای پیشرفتها و موفقیت های اخیر خود در رشته والیبال گفتند :  تصمیم داریم به منظور کسب آمادگی بیشتر برای شرکت در رقابت های انتخابی المپیک در تاریخ 22 تا 29 می به ایران بیاییم و سه یا چهار بازی تدارکاتی با تیم ملی ایران انجام دهیم و به همین دلیل از شما در خواست می کنیم تا در صورت موافقت هماهنگی های لازم را جهت ارسال دعوتنامه انجام دهید. 
و آقای داور زنی در پاسخ به این نامه گفتند احتمالا حضور تیم کوبا در ایران با برنامه های حضور تیم ملی ایران در هلند و جمهوری چک تداخل داشته باشه . ولی حالا باید بررسی های بیشتری رو انجام بدیم و این موضوعو با ولاسکو مطرح کنیم و نظر اونو هم بپرسیم .(به طور خلاصه بخوام بگم اینه : حالا باید فک کنیم !! باشین فعلا تا ببینیم چی پیش میاد )
میبینین توروخدا؟؟!! همه دارن واسمون سر و دست میشکونن !! 

چهارشنبه از بلغارستان 3-2 باختیم  

برنامه بازی های انتخابی المپیک 

۱- ایران - کره   جمعه ۱۲ خرداد ساعت ۱۱:۳۰ به وقت ایران

۲- ایران - چین   شنبه ۱۳ خرداد ساعت ۹:۰۰ صبح

۳- ایران - استرالیا   سه شنبه ۱۶ خرداد ساعت ۹:۰۰ 

۴- ایران - تیم سوم قرعه 
 هارشنبه ۱۷ خرداد ۶:۳۰  صبح

۵- ایران - تیم دوم قرعه  پنج شنبه ۱۸ خرداد ساعت ۶:۳۰ 

۶- ایران - تیم اول قرعه  , شنبه ۲۰ خرداد ساعت ۶:۳۰

۷- ایران - ژاپن  یکشنبه ۲۱ خرداد ساعت ۲:۳۰ بعد از ظهر

* میتونیم به این برنامه اعتراض کنیم 

* همه ی بازی ها در شهر توکیو برگزار میشه (با تشکر از وب علیرضا و محمد ) 

پست پایینیه ام جدیده . نیلو گذاشته . حتما بخونید نوشته شده در تاریخ جمعه 15 اردیبهشت 1391 توسط niloo | نظرات ()

بچه ها سلام اینجا داره بارون میاد ! 

 

باران باش. ببار. نپرس كاسه های خالی از آن كیست.(كورش كبیر)

خیلی بارونو دوس دارم !خیلی قشنگه  

 

ادامه ی مطلبم یه شعر گذشتم امیدوارم دوسش داشته باشین ! 

 شعر
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 14 اردیبهشت 1391 توسط niloo& fatomeh | نظرات ()

امروز روز سمپاده    !

 

سمپاد ینی سادگی ینی مهربونی ینی پویایی ینی آرامش ینی دوست داشتن خلاصه بگم سمپاد ینی زندگی من ! سمپاد جاییه که به من یاد داد میشه فهمید!  میشه زندگی رو قشنگ تر دید! میشه کمی بیشتر فکر کرد .... 

 جایی که مشق شبش  دوست داشتن دیگران بود و درساش تمرین سادگی! من عاشق سمپادم جایی که توش بزرگ شدم جایی که توش رنگ گرفتم ! جایی که .....  

 

 

 روزی به منطقه ای سفر کردمی که بدان فرزانگان گویند . آن ناحیت مملو از فرزانه ها است. اینان صاحب خلق و خوی شگفتند و از دیدگانشان عطوفت و مهربانی موج میزند و با ملاطفات ومرحمت با دیگران برخورد مینمایند  ... دمکی زیادت تر که در فرزانگان بودیم ملتفت شدیم   هیچگاه به شدتی که از روزگار پیش آید نمینالند .آنان اهل هستند و فضل دارند  مثلا زمانیکه خدای عزوجل باران رحمت خویش را نازل میکند اینان دست ها را در دست های هم میگمارند و به قول خودشان " حلقه" میزنند و خدای تعالی را سپاس میگویند .... 

  تذکره الاولیا. باب ششم دروصف فرزانگان

                   توضیح : حلقه ی راهنمایی :دی                          

سمپاد عزیز بیست و پنج سالگیتو تبریک میگم تولدت مبارک ! 

تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net كلیك كنیدتصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچك » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net كلیك كنید

 

 

سمپاد جونم بعضی ها هستن که نمیخوان تو باشی نمیخوان حضورت مثه همیشه پررنگ شه و سعی میکنن کم رنگت کنن ! اما منو بقیه سمپادی ها نمیذاریم حتی یه یه ذره از یاد مردم بری!سمپاد جونم خیلی دوست دارم !

            
 (بچه ها دلم واسه راهنمایی خیلی تنگیده این کیکمونه آخر سال پارسال جشن سوم راهنمایی برا خداحافظی از مدرسه .....)

 سمپاد ینی جایی برای باهم بودن ... 

 

بچه ها امروز و از طرف خودم و فاطمه به تمام سمپادی ها و تمام غیر سمپادی های گل تبریک میگم ! 

بچه ها پست پایینم جدید گذشتم راستش خیلی دلم واسه همه تون تنگ شده !!!!!!!! خیلی زیاد

اینم یه عکس از شیرینی روز سمپاد !!!! جاتون خالی خیلی خوشمزه بود !!! 


 

بچه ها آهنگایی که رو وب هستن دوتا از سرود ملی های سمپاده به نام لبریز و قصه ی تکرار . که متن آهنگا رو  واستون تو ادامه مطلب گذاشتم . امیدوارم بیونید ریتمشو پیدا کنید ادامه مطلب
(تعداد کل صفحات:2)      [ 1 ]   [ 2 ]  
درباره وبلاگ
ســــــــــــــــــــــــــــــــــلام !!
من فاطمه و دوستم نیلوفر عاشق والیبالیم . 15 سالمونه . تصمیم گرفتیم این وبلاگو بسازیم فقط و فقط واسه عشق به والیبال ... امیدواریم بهتون خوش بگذره !!! نظر یادتون نره ... میتونید جواب نظراتونو زیرش بخونید
مرســــــــــــــــــــــــــــی
آخرین مطالب
نظر سنجی
ب نظر شما پرطرفدارترین بازیکن تیم ملی کدوم گزینه هست ؟نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ

ساخت كد آهنگ

ساخت كد موزیک آنلاین

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic